Nejnovější recenze ze sekce Cyklistické batohy

Trimm Biker 6l black dark grey

Trimm Biker 6l black dark grey

Ověřený zákazník Altisport Ověřený zákazník

Přidáno: 25. prosince 2016

Zakoupeno v Altisport

• výborný na kolo
  • zatím nevím

Batoh jsem dávala jako dárek k Vánocům sportovci, která rád jezdí na kole. Myslím si, že svůj účel splnil

Ferrino X Track 15l černý

Ferrino X Track 15l černý

Ověřený zákazník FERRINO Ověřený zákazník

Přidáno: 7. prosince 2016

Zakoupeno v FERRINO

• lahky
  • bederny popruh
  • priestor pre camel bag
  • dostatocny pre jednodnove traily "nalahko" (camel, jedlo, jedna vrstva oblecenia, drobnosti)
  • dobre sedi

Ověřený zákazník TEAM SPORT Ověřený zákazník

Přidáno: 16. listopadu 2015

Zakoupeno v TEAM SPORT

Batoh som objednala pre syna na vianoce,podla vyhľadávania a hlavne odporučania v recenziách.Chcela som ho v zelenej farbe,ale nikde som ho nemohla zohnať.Tak som objednala madcap red.Vypadá byť kvalitný a dúfam,že syn bude spokojný.Takže zatiaľ ho nemôžeme hodnotiť.

Anonym Anonym

Přidáno: 10. února 2015

• Ako horský bežec náročný na komfort a kvalitu som dlho nevedel nájsť ideálny batoh na moje bežecké aktivity. Keď som dostal možnosť testovať nový Ferrino X-Cross 12, prvé čo ma na ňom upútalo, bol jeho ideálny objem. Pri predošlých batohoch sa mi 8l málilo a 15 bolo primoc.
  • Ďalej sa mi zapáčilo veľa postranných vreciek. Na ľavom ramennom popruhu je vrecko na zips, do ktorého bez problémov schováte aj väčší smartphone. Na pravom je šikovné sieťkované, ktoré pri tréningoch využívam na menší fotoaparát, alebo mp3 prehrávač, počas závodov na energy gély, nech je všetko rýchlo po ruke. Na bedrovom páse sú dve vrecká na zips na drobnosti. Nesmiem zabudnúť na dômyselne riešené polstrované držiaky na fľaše v zadnej časti pásu, vďaka čomu sedia pekne pri tele a pri behu neskáču. Pitný režim je možné riešiť aj hydro vakom, ktorý je uschovaný v samostatnom vrecku na chrbtovej časti a pri dopĺňaní vody nemusím vyberať obsah prednej komory aby som sa k nemu dostal. Hlavná komora je aj napriek relatívne malej veľkosti batohu dosť priestranná a bez problémov do nej zbalím všetko čo pri tréningoch, alebo pretekoch so sebou potrebujem mať. Na batohu ma potešila núdzová píšťalka, vnútorné malé vrecko so zipsom na doklady s karabínkou na kľúče, uchytenie na paličky a reflexné logá a prúžky.
  • Príjemné nosenie je docielené priedušným chrbtovým systémom zo sieťoviny, ktorá ideálne odvádza pot od pokožky a pekne dýcha. Zo sieťoviny sú aj ramenné popruhy a bedrový pás. Ocenil som aj jeho aerodynamický tvar a to ako je ušitý, vďaka čomu dokonale sedí na chrbte a nelieta.
  • Batoh X-Cross 12 hodnotím veľmi vysoko a otestoval som, že spĺňa všetky parametre, ktoré by mal poriadny ultra trailový batoh mať.

Batoh X- Cross 12 overená voľba pre bežcov, cyklistov a skialpinistov ktorý majú radi precíznosť, nízku hmotnosť a kvalitu vyhotovenia.

Anonym Anonym

Přidáno: 10. února 2015

Ověřený zákazník MOJEKOLO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 22. dubna 2013

(naposledy upraveno 24. dubna 2013)

Zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• propracovaný 3l vak na vodu s uchem na držení a velkým otvorem
  • držák helmy
  • boční kapsy na zip
  • magnetické držení náustku vaku na vodu
  • organizéry
  • možnosti nastavení různých popruhů
  • spousta reflexních prvků
  • velice kvalitní zpracování - veškeré švy jsou přesné, rovnoměrné a nikde nic nevyčuhuje apod.
  • špatný přístup do přední kapsy na klíče
  • chybí pláštěnka na batoh
  • nevleze se do něj sešit A4 - musí se trochu ohnout
  • málo barevných provedení a pouze jednobarevné

Velice kvalitní batoh na celodenní cyklistické výlety. Dostatečná zásoba vody ve 3 litrovém vaku na vodu. Batoh dokonale sedí na zádech. Skoro vůbec o něm nevím, jenom, když se vytočím v pase, abych se podíval za sebe, tak si uvědomím, že ho na sobě mám. Líbí se mi nápad s přístupem do kapsy na klíče a peněženku z boku, ale mohl by tam být větší zip, abych se k nim mohl dostat okamžitě a ne je tam lovit a vysoukávat ven. Nacpal jsem do něj mikinu, bundu, kraťasy, nážadí, nějaké jídlo, plný vak vody, mobil, peněženku, .... Při tomto objemu se trochu vypoukly záda, ale toto byl opravdu extrém. Na tolik věc není stavěný.

Doporučuji všem, kteří hledají pohodlí, kvalitu a potrpí si na detailech.

Ověřený zákazník E-BAGS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 22. prosince 2011

Zakoupeno v E-BAGS.CZ

• skvěle sedí na zádech
  • pitný vak v ceně batohu
  • vnitřní organizér a kapsičky na drobnosti

Konečně batoh s kterým jsem spokojen a který využiju jak do města, tak na kolo i kratší výlety do přírody.

Ověřený zákazník E-BAGS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2011